Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Unisexová mikina s kapucí Montblanc, Roly
| Kategorie: | Pánské mikiny |
|---|---|
| Materiál: | 50% BAVLNA + 50% POLYESTER |
| Pohlaví: | žena, muž, unisex |
| Produkt: | mikina |
| Délka rukávů: | dlouhé |
| Gramáž: | 230-280 g/m² |
| Střih: | regular fit |
| Zhodnocení: | potisk i výšivka |
| Pratelnost: | 40°C |
| Vlastnosti: | celopropínací, s kapucí |
Mikina s kapucí a klokaní kapsou, celopropínací na zip.
Lemování kapuce, kapes, rukávů a spodní okraj v žebrovaném úpletu 2x2.
| Gramáž: | 280g/m2 |
|---|
Rozměry:
| S | [š54cm/d66cm] | ||||
| M | [š57cm/d69cm] | ||||
| L | [š60cm/d72cm] | ||||
| XL | [š63cm/d75cm] | ||||
| 2XL | [š66cm/d78cm] | ||||
| 3XL | [š70cm/d81cm] |
| Úplet: | hladký úplet, vnitřní strana počesaná |
|---|---|
| Materiál: | směs materiálů |
| Gramáž: |
280g/m2 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
