VRÁCENÍ ZBOŽÍ / REKLAMACE

 

images  9f1c977e011968a18dfd1b3b8d6ecfc3 

Nepoužité zboží v původním obalu prosím zašlete do 14 dnů od obdržení zpět na adresu :

 

Michaela Trnová (NakupTextil)

Hranická 137

753 61 Hranice - Drahotuše

 

POZN. Je třeba dodržet podmínky pro vrácení zboží a zásilku odeslat na výše uvedenou adresu. Fakturační adresa není určena pro vracení zboží!  Neposílejte zboží ani přes Zásilkovnu či na dobírku. Takto zaslané balíčky nepřebíráme. Děkujeme.

 

V případě vrácení či i výměny zboží přibalte do balíčku kopii faktury o koupi a náš formulář :

 

FORMULÁŘ PRO VRÁCENÍ - ve lhůtě 14 dnů 

 

Výměna je možná pouze za stejný artikl. (např. tričko City vel XL - výměna za velikost L - barva není podmínkou - můžete požadovat i jinou barvu).

Nelze reklamovat z důvodu nesedící velikosti a požadovat výměnu či vrácení, zboží opatřené dle Vaší poptávky potiskem či výšivkou. Týká se to také zboží z kategorie "Naše trička s potiskem".

Prosím POZOR, pokud vracíte část uskutečněné zakázky a tímto dojde k porušení podmínek nároku některé slevy či bonusu (dopravné zdarma, množstevní sleva, dárek k nákupu), budou takto získané výhody odečteny z ceny vráceného výrobku . Pokud tedy např. vracíte některé zboží ve 14-ti denní lhůtě a jejím vrácením dojde k snížení hodnoty zakázky pod 2000 Kč, bude Vám z hodnoty vráceného zboží odečteno dopravné nebo např. odečtena částka za dárek - pokud nebude vrácen současně s vráceným zbožím).

Částku za vrácené zboží vracíme do 7 dnů od obdržení zásilky.

 

 

V případě reklamace zboží prosím použijte náš reklamační formulář a do balíčku přibalte kopii faktury o koupi:

 

FORMULÁŘ PRO REKLAMACI - pro vadu

 

  Děkujeme za dodržení podmínek.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení