VRÁCENÍ ZBOŽÍ - kam zaslat zboží zpět

 

VRÁCENÍ

 

Nepoužité zboží v původním obalu prosím zašlete do 14 dnů od obdržení zpět na adresu :

 

Michaela Trnová (NakupTextil)

Hranická 137

753 61 Hranice - Drahotuše

 

POZN. Je třeba dodržet podmínky pro vrácení zboží a zásilku odeslat na výše uvedenou adresu. Fakturační adresa není určena pro vracení zboží!  Neposílejte zboží ani přes Zásilkovnu či na dobírku. Takto zaslané balíčky nepřebíráme.

 

V případě vrácení či i výměny zboží přibalte do balíčku krátký informační vzkaz pro rychlejší zpracování a nezapomeňte uvést číslo účtu pro vrácení platby v případě vrácení zboží.

Pokud si přejete zboží vyměnit prosím přikládejte kopii faktury s krátkým vzkazem co přesně si přejete vyměnit. Výměna je možná pouze v případě nepoškozeného, nepoužitého zboží.

Výměna je možná pouze za stejný artikl. (např. tričko City vel XL - výměna za velikost L - barva není podmínkou - můžete požadovat i jinou barvu).

Prosím POZOR, pokud vracíte část uskutečněné zakázky a tímto dojde k porušení podmínek nároku některé slevy či bonusu (dopravné zdarma, množstevní sleva, dárek k nákupu), budou takto získané výhody odečteny z ceny vráceného výrobku . Pokud tedy např. vracíte některé zboží ve 14-ti denní lhůtě a jejím vrácením dojde k snížení hodnoty zakázky pod 2000 Kč, bude Vám z hodnoty vráceného zboží odečteno dopravné nebo např. odečtena částka za dárek - pokud nebude vrácen současně s vráceným zbožím).

Děkujeme za dodržení podmínek.

 

Můžete využít i náš Formulář pro odstoupení od smlouvy

 

Peníze vracíme do 7 dnů od obdržení zásilky.