VRÁCENÍ ZBOŽÍ / REKLAMACE

 images                   9f1c977e011968a18dfd1b3b8d6ecfc3

 

* Výměna zboží zdarma - náklady na dodání vyměněného zboží hradíme my.

*  Náklady na vrácení zásilky hradí zákazník.

Nepoužité zboží v původním obalu prosím zašlete do 14 dnů od obdržení zpět na adresu :

NakupTextil.cz

Hranická 137

753 61 Hranice - Drahotuše

(máme zde i Balíkovnu - můžete poslat jako levnější možnost balík na Balíkovnu)

 

POZN. Je třeba dodržet podmínky pro vrácení zboží a zásilku odeslat na výše uvedenou adresu. Fakturační adresa není určena pro vracení zboží!  Neposílejte zboží na dobírku. Takto zaslané balíčky nepřebíráme. Děkujeme.

 

V případě vrácení či i výměny zboží přibalte do balíčku kopii faktury o koupi a náš formulář :

 

FORMULÁŘ PRO VRÁCENÍ - ve lhůtě 14 dnů ZDE 

 

Výměna je možná pouze za stejný artikl. (např. tričko City vel XL - výměna za velikost L - barva není podmínkou - můžete požadovat i jinou barvu).

Nelze reklamovat z důvodu nesedící velikosti a požadovat výměnu či vrácení, zboží opatřené dle Vaší poptávky potiskem či výšivkou. Týká se to také zboží z kategorie "Naše trička s potiskem".

Pokud vracíte část uskutečněné zakázky a tímto dojde k zániku nároku na některé slevy či bonus (dopravné zdarma, množstevní sleva, dárek k nákupu), budou takto získané výhody odečteny z ceny vráceného výrobku. Pokud tedy např. vracíte některé zboží ve 14-ti denní lhůtě a jejím vrácením dojde k snížení hodnoty zakázky pod 2000 Kč, bude Vám z hodnoty vráceného zboží odečteno dopravné nebo např. odečtena částka za dárek - pokud nebude vrácen současně s vráceným zbožím).

Lhůta 14 dnů pro vrácení zboží je závazná pro všechny zákazníky a není možné, pokud není předem domluveno jinak, tento termín prodlužovat. Lhůta se počítá ode dne doručení zásilky po fyzické odeslání zásilky. Nelze reklamovat způsobem - do 14 dnů pošlete email a zboží fyzicky odešlete po tomto termínu. 

Děkujeme za respektování.

Částku za vrácené zboží vracíme do 14 dnů od obdržení zásilky.

  

V případě reklamace zboží prosím použijte náš reklamační formulář a do balíčku přibalte kopii faktury o koupi:

 

FORMULÁŘ PRO REKLAMACI - pro vadu ZDE

 

Zpět do obchodu