POTISK A VÝŠIVKA

Zajištujeme profesionální zpracování potisků a výšivek pro jednotlivce i velké firmy. Již od 6 kusů !

 

ukázky

 

Naší hlavní činností je vedle prodeje reklamního textilu Adler také profesionální zpracování potisků a výšivek. Náš odborně zaškolený tým Vám nejen doporučí nejvhodnější druh potisku k Vaší poptávce, ale jsme schopni Vám také pomoci loga např. upravit či vytvořit. Vše záleží na Vaší konkrétní představě.

Nabízíme různé druhy potisků na textil - od nejkvalitnějšího sítotisku, transférového potisku či moderní technologii digitálního potisku. Výběr nejvhodnější metody vždy závisí od složitosti tisku či materiálového složení textilu. S tímto vám rádi vždy poradíme :-)

Velké oblibě se v posledních letech ale také stávají výšivky na textil, které jsou samozřejmě na textilu prestižnější a také trvanlivější. Zpracováváme výšivky na moderních vyšívacích strojích Tajima, které zaručují opravdu ty nejkvalitnější výšivky na trhu.

 

Naše realizace můžete shlédnout viz níže. 

Jak objednat potisk a výšivku?  Obecné informace

Váš požadavek na potisk či výšivku můžete přímo zadat u požadovaného artiklu - nahrátím souboru nebo nám zašlete na email: michaelatrnova@seznam.cz  grafické zpracování loga ve formátu jpg, pdf, bmp, gif, tif.... nebo popište nám vaši představu a naši specialisté vám zpracují návrh.

 

Pro konkrétní nacenění potisku nebo výšivky přidejte informace :

  • velikosti loga, stačí určit orientační velikost motivu
  • detaily k barevnosti - počet barev 
  • umístění loga na produktu (přední, zadní strana..)
  • množství potiskovaného textilu 

 

Jaký je termín dodání?

Obvykle je termín dodání 7-10 dnů po uhrazení faktury předem (na dobírku v tomto případě nezasíláme).

Záleží také na složitosti a velikosti zakázky. Zakázky o 200 a více kusech mohou mít termín dodání delší. Vše záleží na domluvě.

 

                                   Můžete využít i náš OBJEDNÁVKOVÝ LIST

 

 

Jaké jsou ceny?

Cena je závislá od mnoha faktorů:  složitosti, velikosti, barevnosti, počtu kusů potiskovaného či vyšívaného materiálu atd.

U menších zakázek cca do 100 kusů jsou ceny zhruba: 

potisk jednobarevný - malý 59,- velký (A4) od 69,- (plus příprava šablony cca 380,-)

potisk dvou a více barevný - malý od 75,- velký (A4) od 96,- (plus příprava  šablony cca 380,-)

výšivka jednoduché loga již od 59,- (plus digitalizace od cca 400,-)

Pozn. Digitalizace je jednorázová platba při prvním zpracování výšivky do vyšívacího souboru. Při opakovaném vyšívání již digitalizace není účtována.

Cena výšivky je vždy odvislá od počtu stehů. Čím větší výšivka = vyšší cena. Barevnost nemá na cenu vliv.

 

 Při větších zakázkách poskytujeme množstevní slevy a ceny potisků mohou být např. u zakázek větších jak 200 kusů již od cca 25 Kč.

Ceny bez DPH.

 

Případné přesnější nacenění Vám zašleme až po dodání všech potřebných podkladů !

 

Něco o našem strojním vyšívání

51508097_385615351995742_2764697468074459136_n

 

Poskytujeme kompletní vyšívací službu včetně digitalizace loga pro malé a velké firmy, kluby a jednotlivce.

Není problém poskytnout servis jednorázového vyšívaní, také poskytujeme servis pro velké množství opakovaného vyšívaní včetně zakázkové vyšívaní.

Díky nejnovější technologii pomocí vyšívacího stroje Tajima vám můžeme poskytnout vysoce kvalitní produktovou výšivku, která vám pomůže vytvořit správný dojem, který hledáte.

Vyšívaní je široce rozšířené, existuje mnoho typů uměleckých návrhů, které lze digitalizovat pro použití výšivky k přizpůsobení předmětů, dárků a memorabilií.

Folklórní kostýmy vyžadují zvláštní pozornost k detailu návrhu výšivky, a to lze dosáhnout vysokou kvalitou standardní výšivky pomocí nejnovější technologie Wilcom digitalizace

 

Digitalizace - zpracování loga do výšivky

digitalizace

 

Poskytujeme vysoce profesionální digitalizační služby na jednom z nejlepších softwarů společnosti Wilcom, který umožňuje vytvořit velice podrobné logo, které uspokojí ty nejnáročnější požadavky. Požadujeme obrázky ve vysokém rozlišení v souborech CDR, JPG nebo PDF.

Vše pak vyšijeme na profesionálním vyšívacím stroji Tajima. Již zdigitalizované logo lze upravovat, zvětšovat nebo zmenšovat. Se vším Vám rádi poradíme...

*** Vyšíváme na textil, čepice - kšiltovky i tzv. 3D výšivky ***

 

                                    Podívejte se na naše ukázky (videa i fotky) ZDE : Reference - ukázky potisku / výšivky