Korntex Pončo do deště – lehká pláštěnka s kapucí, univerzální velikost, kompaktní balení
Lehké pončo do deště Korntex s kapucí, univerzální velikostí a minimalistickým balením. Snadno se vejde do batohu, kabelky i auta. Ideální na výlety, festivaly, sport i každodenní použití.
| Kategorie: | Pánské bundy a vesty |
|---|---|
| Materiál: | 100% POLYETYLEN |
Pončo do deště Korntex je praktická a cenově dostupná pláštěnka, která vás spolehlivě ochrání před nečekaným deštěm. Díky univerzální velikosti a jednoduchému oblékání přes hlavu je vhodná pro muže, ženy i děti. Je vyrobená ze 100% polyethylenu, takže je lehká, skladná a odolná proti vodě.
Pláštěnka má integrovanou kapuci, která chrání hlavu i krk, a její volný střih umožňuje pohodlné nošení přes bundu, batoh nebo pracovní oblečení. Díky minimálnímu balení ji snadno uložíte do kapsy, kabelky, auta nebo batohu – budete tak vždy připraveni na náhlou změnu počasí.
Pončo je ideální na:
-
turistiku a výlety
-
festivaly a venkovní akce
-
sportovní utkání
-
cestování
-
firemní akce a reklamní účely
Za skvělou cenu získáte spolehlivou ochranu před deštěm, kterou můžete mít neustále po ruce.
❓ FAQ – Pončo do deště Korntex
Je pončo opravdu univerzální? Ano, díky volnému střihu sedí většině postav.
Je vhodné na turistiku? Ano, je lehké, skladné a nezabere místo v batohu.
Má kapuci? Ano, kapuce je součástí ponča.
Je pončo znovupoužitelné? Ano, při šetrném zacházení jej lze použít opakovaně.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
