Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Pánská fleecová mikina Himalaya
| Kategorie: | Pánské mikiny - fleece |
|---|---|
| Materiál: | 100% POLYESTER |
| Pohlaví: | muž |
| Produkt: | mikina, fleecová mikina |
| Délka rukávů: | dlouhé |
| Gramáž: | 135-155 g/m² |
| Střih: | regular fit |
| Zhodnocení: | výšivka |
| Pratelnost: | 30°C |
| Vlastnosti: | bez kapuce |
| Balení: | 1ks v sáčku, 25ks v kartonu |
| Gramáž: | 155g/m2 |
Mikrofleecová mikina s krátkým zipem a krytkou na ukončení zipu.
Manžety z elastického materiálu.
Lze zakoupit ve vybraných barvách i v dětských velikostech.
| Úplet: | fleece micropolar |
|---|---|
| Materiál: | 100% polyester |
| Gramáž: |
155g/m2 |
| Velikost | Míry | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| XS | [46cm/70cm] | ||||
| S | [50cm/71cm] | ||||
| M | [54cm/72cm] | ||||
| L | [58cm/73cm] | ||||
| XL | [62cm/74cm] | ||||
| 2XL | [66cm/75cm] | ||||
| 3XL | [70cm/76cm] | ||||
| 3/4 | [35cm/43cm] | ||||
| 5/6 | [37cm/47cm] | ||||
| 7/8 | [40cm/51cm] | ||||
| 9/10 | [43cm/55cm] | ||||
| 11/12 | [46cm/59cm] |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
